Tanıtım Filmi Çekimi Kurumsal Film Yapımı


Tanıtım Filmi Çekimi - Kurumsal Film Yapımı ve Prodüksiyon

Tanıtım filmi çekimi sunulan ürün veya hizmetin TV, İnternet sitesi, sosyal medya gibi dijital ortamlarda gösterimi için hazırlanan tanıtıcı filmlerdir.

Tanıtım filmi çekimi film yapımı sırasında çekilen görüntüler, müzik ve seslendirmeleriyle birlikte
montaj işlemleri yapılarak prodüksiyonu oluşturulur, böylelikle seyreden kişinin göreme ve işitme duyularına aynı anda hitap ettiğinden dolayı sunulan hizmetin veya ürünün kişiler tarafından dahada  akılda kalınmasını sağlar. Tanıtım filmi ürünü veya hizmetin satışlarını etkin hale getirir markanıza değer katar imajınızı güçlendirir.

İyi bir tanıtım filmi çekimi için konusunda uzman yapımcı ekip ve güncel teknik donanıma ihtiyaç duyulur.  Tanıtımı yapılacak olan ürün veya hizmetin neyi hedeflediği,  hangi hedef kitleye hitap ettiği konuları tartışılıp giriş gelişme ve sonuç olarak bir çekim senaryosu oluşturulur.

Çekimi yapılacak olan mekân araştırılıp gerekirse oyuncular tedarik edilir.  Tanıtım filmi çekimi yapılacak ortama göre ışık seçimi ve sahnelere göre uygun kamera ve kamera lensleri seçilir. 
Çekimi yapılacak ortamın zeminine göre stadycam veya panther şaryo kullanılır Bu gibi cihazlar Tanıtım filmi yapımı sırasında kameraların stabil olarak sarsıntısız çekimine olanak sağlar.  

Havadan çekim gerektirecek bir Tanıtım filmi çekiminde ise Jimmy jip veya daha yüksekten çekim yapabilen özel olarak tasarlanmış küçük boyutlarda kamera taşıyabilen helikopterler kullanılır.
Bu helikopterlerin avantajı özel olarak uçuş izni gerektirmemeleri ve küçük boyutlu olmaları sebebiyle
dar alanda çekim yapabilmeleridir. 
 
Tanıtım filmi çekimi sırasında global standartlardaki detayı, açıyı ve hızı yakalayabilen her türlü ışık ortamına hakim Alexa, Alexa Plus, Red Epic, Red one gibi kameraları ve bu kameralara uygun Master veya Ultra prime lens seti gibi dünyaca tanınan üst düzey markaların kameralarını ve kameralara uygun lens setlerini kullanmaktayız.
 

Tanıtım filmi çekimi montaj işlemlerini merkezi İstanbul Avrupa yakası Basın ekspres yolu Tem stüdyolarının yanında bulunan Ağaoğlu My Office 212 binasındaki montaj stüdyonuzda gerçekleştirmekteyiz. Montaj Stüdyosu bilgisayarlarımız After Effeckt, Adobe Premier, Final Cut, Sony Vegas,  gibi programlar içermektedir, çekilen filmlere bu programlar ve konusunda tecrübeli operatörler sayesinde montaj ve görsel efektler uygulamaktayız.  

Tanıtım filmi fiyatları yapılacak olan çekimin prodüksiyon ihtiyaçlarına  göre değişir. bazı çekimler mağliyet gerektirirken bazıları ise fazla mağliyet gerektirmeyebilir, Tanıtım filmi fiyatları hakkında toplam çekim bütçesini belirleyebilmemiz adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Tanıtım filmi çekimi konusunda sizlere çözüm sunabilir kadromuz dahilindeki ekibimizle tanıtıcı filminizi hazırlayabiliriz.
 Tanıtım filmi çekimi konusunda bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.