Katalog Çekimi Ürün Model Manken Tekstil Fotoğraf Çekimleri

Katalog Çekimi
Katalog çekimi görsel anlamda çeşitli ürünlerin tanıtımını sağlayan fotoğraf çekimleridir. Genelde şirketler katalog baskılarında, web sitelerinde, afişlerde, sokak reklamlarında veya Televizyon reklamlarında kullanmak için ajansımızda bulunan fotoğraf stüdyomuzda katalog çekimi diye adlandırdığımız bu tür yüksek kalitede profesyonel fotoğraf çekimlerini gerçekleştirirler. Tekstil ürünleri fotoğraf çekimi, Endüstriyel fotoğraf çekimi, Yemek ürünleri çekimi, iç ve dış mekân çekimleri, geniş açılı manzara fotoğrafları gibi resimler ve resimlerin görüş açısına göre lens seçimi yapılarak tek bir karede ayrıntılı kompozisyonlar yakalayabilen tecrübeli ekip ve ekipmanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Katalog çekimi Fiyatları konusunda bizlerden teklif alabilirsiniz.  

Tekstil Ürünleri Katalog Fotoğraf Çekimi
Tekstil firmalarının kıyafetlerini,  bay veya bayan modeller üzerinde fotoğraf stüdyomuzda üst düzey ışık ve çeşitli aydınlatma sistemleri ile gerçekleştirmekteyiz. İç veya dış ortam çekimlerinde çok iyi sonuçlar elde etmekteyiz. Tekstil fotoğraf çekimi olmazsa olmaz bir çalışma modelidir. Web sitemizde bulunan oyuncu model sekmesinden kıyafetlerinize uygun modeli seçip model üzerinde tekstil katalog çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Ürün Çekimi  
Ürün çekimi şirketlerin kurumsal katalog çekimlerini gözde kılan, ürünlerini tanıtıcı çekimlerdir.Web sitelerinde özellikle e ticaret sitelerinde ürün çekimi satışların artmasında önemli rol oynar.Ürün çekimi yapılırken fotoğraf stüdyomuzda bulunan ürün çadırını kullanmakta olup, özellikle gümüş renkte aşırı yansıma yapan ürünlerin çekimlerinde doğal görünümü bozmadan mükemmel görüntüler elde etmekteyiz.   

Katalog Çekimi Fiyatları
Katalog çekimi fiyatları uygulanan projeye göre değişir. Katalog çekimi Fiyatları oyuncu model kullanılacaksa model sayısına göre, fotoğraf çekiminin stüdyo ortamında ya da dış mekânda çekim yapılacaksa veya çekilecek ürünün taşınabilirliği boyutu ve uygulanan çekim tekniklerine göre,  adedine göre,  kaç gün süre ile çekim yapılacağına göre Ürün Katalog çekimi fiyatları farklılık gösterir. Katalog çekimi veya ürün çekimleriniz hakkında detaylı bilgiyi tarafımızla paylaşmanız halinde bütçenize uygun çözümleri ve fiyat tekliflerini sizlere sunabiliriz.
  

Katalog Çekimi Stüdyolarımız
Katalog çekimleri, kendi bünyemizde merkezi İstanbul Basın Express Yolu Ağaoğlu My Office 212 binasında bulunan profesyonel stüdyo ve ışık ortamında sağlamaktayız. Fotoğraf çekimi için hizmet veren ekibimiz çalışmalarınız için en uygun netlikte ve çözünürlükte fotoğraf kalitesi elde etmenizi sağlar.

Web Siteniz İçin Fotoğraf Çekimleri
Web siteniz için ürün katalog çekimlerinizi, üst düzey ışık ve foğraf tekniklerine uygun olarak sağlamaktayız. Çekilen fotoğraf karelerini web sitenize uygun ölçülerde ve formatlarda teslim etmekteyiz. Compact production olarak 10 yılı aşkın bir süredir bir çok online alışveriş sitesinin ürün çekimlerini başarılı bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız.