Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimi stüdyosunda ürün çekimleri, organizasyon çekimleri, katalog çekimleri gerçekleştirilmektedir. Ürün ve katalog çekimlerini fotoğraf stüdyomuzda bulunan ışık sistemleri ile istenilen en üst düzeydeki kalitede çekmekteyiz. 


Fotoğraf çekimi stüdyomuzda evlilik anılarınızı yaşatacak gelin ve damat çekimleri, model, manken, fotomodel çekimleri yapılmaktadır.  Stüdyomuz ileri derecede ışık sistemleri ile donatılmış olup artistik resimlerinizi en iyi şekilde resme yansıtabiliriz. 

Tekstil firmalarının katalog çekimlerini kadromuzda bulunan model, manken ve fotomodellerle gerçekleştirmekteyiz. Giyim firmalarının çekimlerindeki fotoğraflarda markaların kataloglarında müşterilerin göz kamaştırıcı bakışları ile karşılaşacaksınız. 

Web sitesi fotoğraf çekiminde site ziyaretçilerini etkileyici fotoğraflarla ve de web sitenizin teknik alt yapısına uygun boyutlarda fotoğraflarla sitenizin kolay ulaşılabilir hale gelmesini sağlamaktayız.

 

Web sitesi için fotoğraf çekimi yaparak şirketinizin ürünlerini kaliteli bir şekilde milyonlara iletebilirsiniz. 

Markaların ürün çekimlerini ışık, gölge yansımalarını en iyi şekilde ayarlayıp fotoğraf çekimlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Broşür çekimleri, baskı çekimleri, yemek ürünlerinin çekimleri ile çok iyi fotoğraf sonuçları elde etmekteyiz.  

Stüdyonumda photoshop  programı ile elinizde bulunan resimlerin onarılmasını, çektiğimiz resimlerdeki istemediğiniz veya tekrar yapılanmasını istediğiniz yerlerin düzeltilmesini  tarafımızdan gerçekleştirmekteyiz.