3D Animasyon Modelleme Tasarım Yapımı


3D Animasyon Modelleme ve Tasarım
 

3D Animasyon yapımı günümüzde Televizyon reklam filmlerinde, Kurumsal tanıtım filmlerinde  katalog görsellerinde ve intermet sitelerinde vazgeçilmez bir görsel çalışma haline geldi. Teknolojinin ilerlemesi 3D Max , Maya.  Sinema 4D gibi programların içeriğindeki güncel değişikliklerin modellenen çalışmaların gerçek görünümüyle bire bir yapılmasını sağladı. Dolayısıyla üç boyutlu modelleme, tasarım ve animasyon çalışmaları reklam sektöründe olmazsa olmaz bir konuma geldi 3D Animasyon Modelleme ve tasarım çalışmaları geçmiş senelere oranla hız kazandı. 

3D Mimari Modelleme

Özellikle inşaat şirketlerinin son zamanlarda kentsel dönüşüm projelerinin artması ile 3D mimari modelleme ve animasyon çalışmaları hız kazandı. Şirketimizde bu tür animasyon, mimari modelleme ve tasarım çalışmaları yapılmaktadır. 
İnşaat şirketlerinin uygulama projesi üzerinden gerçek ölçü ve boyutlarda üç boyutlu mimari modellemeler hazırlıyoruz.  
Dairelerin, Sosyal tesislerin, Ofis katlarının, Spor salonlarının, Havuzların çevre peyzaj modelleme ve animasyon çalışmaları yapıların tamamlanmadan satılmasına olanak sağlıyor. 


Reklam ve tanıtım filmleri katalog reklam görselleri içeriğinde kullanılan 3D Animasyon ve 3D Modelleme gibi görsel çalışmaları 3D Max, Cinema 4D gibi Programlarla hazırlamaktayız. 3D Modelleme ve Animasyon Ajansları, 3D Tasarım, Mimari Tasarım ve Mimari modelleme gibi hizmetler için reklam fiyatları bütçesinin dışında ayrıca fiyatlandırılır. Mimari modelleme animasyon gibi 3D çalışmalar uzunluğuna içeriğine ve iş için ortalama çalışma gün sayısına göre fiyatları belirlenir.